DANIEL CHAMPAGNE (Australia)Magiczny wokalno-gitarowy show
28.11.2018 | 19:00
Stary Klasztor
ul. Purkyniego 1, Wrocław
Bilety: 27 PLN - przedsprzedaż, 35 PLN - w dniu koncertu
dostępne online: https://tbox24.pl oraz w Starym Klasztorze

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

Młody australijski piosenkarz, autor tekstów i wirtuoz gitary po raz pierwszy w Polsce! Muzyk wywodzący się ze stajni talentów Giny Mendello - wieloletniej managerki Tommy’ego Emmanuela - zainauguruje cykl Guitar Masters Fingerstyle Series. 

Daniel Champagne, podążając śladami muzykującego ojca, po raz pierwszy wziął do rąk swój ulubiony instrument jako pięciolatek. W wieku 12 lat zaczął pisać utwory i już jako nastolatek występował solo, gdzie tylko mógł, szlifując swoje umiejętności. W wieku 18 lat opuścił szkołę i wyruszył w trasę koncertową. Przez następne pięć lat przemierzał Amerykę Północną, Europę, Nową Zelandię i oczywiście swoją ojczyznę - Australię, grając na niezliczonych festiwalach. Dziś Daniel znany jest nie tylko ze swoich melodyjnych, wręcz romantycznych piosenek, ale też z dużej swobody scenicznej i dynamicznych występów. Na jego one-man-show składają się: liryczno-rockowy wokal, znakomita fingerstyle’owa gitara oraz świetny kontakt z publicznością.

„…Champagne jest po prostu magiczny…” (themusic.com.au)


SUPERNOVA
Guitar Masters Fingerstyle Series to cykl koncertów organizowanych przez Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe, prezentujący twórczość gitarzystów akustycznych posługujących się techniką fingerstyle. Ten, mało rozpowszechniony jeszcze w Poslce nurt muzyki gitarowej, ma już rzesze fanów na całym świecie i wielu wybitnych twórców, których żyjącym mistrzem jest Tommy Emmanuel. Chcemy przybliżyć polskiej publiczności ten efektowny styl gry i zainspirować wielu początkujących gitarzystów akustycznych.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję