GDZIE KUPIĆ BILET?

Zakupu biletów na wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach festiwalu Guitar Masters 2016 można dokonać następującymi metodami::
 • na stronie organizatora www.guitarmasters.pl, która jest bezpośrednio połączona z bileterią organizatora dostępną pod adresem www.tbox24.pl
 • w siedzibie organizatora przy ul. Kołłątaja 31/1-2, 50-004 Wrocław, w godzinach 10-17
 • w serwisie Ticketpro
 • w serwisie Tixer
 • w kasach oraz w bileterii online Narodowego Forum Muzyki (na wszystkie wydarzenia z wyjątkiem koncertu Tommy Emmanuela 16.11.2016)
RODZAJE BILETÓW

Bilety na festiwal Guitar Masters 2016 są dostępne:
 • w formie elektronicznej (zamówienia i płatności elektroniczne)
 • w formie papierowej (odbiór osobisty, Poczta Polska)
FORMY PŁATNOŚCI

Podczas zakupu biletów w bileterii organizatora www.tbox24.pl możliwe są dwa rodzaje płatności: metoda PayU oraz przelew tradycyjny.
Dokonując płatności metodą PayU - bilet zostaje automatycznie wysłany zaraz po potwierdzeniu transakcji, na podany przy rejestracji adres email.
 
Przelew tradycyjny - przekaz środków na konto Wrocławskiego Towarzystwa Gitarowego. Wybierając tę metodę płatności, należy oczekiwać na bilet elektroniczny w momencie dotarcia środków na konto organizatora. Zatem np. płatność dokonana w trakcie dnia wolnego od pracy zostanie zrealizowana w kolejnych dniach roboczych.

Płatność gotówką jest możliwa w siedzibie organizatora: ul. Kołłątaja 31/1-2, 50-004 Wrocław, w godzinach 10-17. Za gotówkę można kupić bilet uprzednio zarezerwowany w bileterii www.tbox24.pl. Płatność gotówką możliwa jest również w kasach Narodowego Forum Muzyki oraz punktach partnerskich bileterii Ticketpro.
 
JAK OTRZYMAM BILET?

Bilety na festiwal Guitar Masters 2016, po dokonaniu opłaty, otrzymuje się w formie elektronicznej na podany podczas rejestracji adres email. Załączony w wiadomości bilet należy wydrukować i mieć przy sobie w dniu koncertu.
 
Bilety zakupione w opcji “Odbiór osobisty” przez bileterię organizatora www.tbox24.pl można odebrać osobiście w biurze Wrocławskiego Towarzystwa Gitarowego, przy ul. Kołłątaja 31/1-2, 50-004 Wrocław, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-17.
 
Chęć odbioru opłaconych wcześniej biletów w dniu koncertu należy zgłosić organizatorowi na adres mailowy tickets@guitarmasters.pl.
Inne metody dostarczenia biletów:
 • POCZTA POLSKA
  • List polecony Polska – 7,00 PLN – przesyłka nadawana do 24 h po zaksięgowaniu wpłaty, czas dostawy wg standardów Poczty Polskiej
  • List polecony Europa – 25,00 PLN – przesyłka nadawana do 24 h po zaksięgowaniu wpłaty, czas dostawy wg standardów Poczty Polskiej
 • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Polska – 25 PLN – przesyłka nadawana do 24 h po zaksięgowaniu wpłaty, czas dostawy 1 dzień
  • Europa – 130 PLN – przesyłka nadawana do 24 h po zaksięgowaniu wpłaty, czas dostawy do 7 dni
  • Świat – 180 PLN – przesyłka nadawana do 24 h po zaksięgowaniu wpłaty, czas dostawy do 14 dni
Bilety przekazywane są na dane podane podczas dokonywanego zakupu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędy pojawiające się w formularzu zgłoszeniowym tj. nieprawidłowy adres zamieszkania czy adres email. W razie zwłoki w dostawie biletu, prosimy o kontakt na tickets@guitarmasters.pl lub pod numerem telefonu +48 71 7183017.
 
KARNETY || BILETY GRUPOWY || BILETY ULGOWE

Osoby zainteresowane kupnem karnetu festiwalowego tj. biletów na więcej niż …. koncerty, proszone są o kontakt z organizatorem na adres tickets@guitarmasters.pl. W zależności od preferencji związanych z rodzajem biletu ustalany jest rabat w wysokości ……
 
Zniżka na bilety w wysokości….. obowiązuje grupy powyżej 8 osób. Przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się z organizatorem pod adresem mailowym  tickets@guitarmasters.pl w temacie maila wpisując: Bilet grupowy_tytuł koncertu.
 
Opcja zakupienia biletów ulgowych dostępna jest jedynie na koncert Falk Zenker Trio, który odbędzie się we wtorek 25.10.2016  o godz. 19:00. Cena biletu ulgowego wynosi 30 PLN. Ulga biletowa przysługuje emerytom i rencistom (z ważną legitymacją), młodzieży szkolnej i studentom do lat 26 z ważną legitymacją, osobom niepełnosprawnym wraz z opiekunem.
 
CENY, DATY I MIEJSCA - KONKURS GITAROWY GUITAR MASTERS 2016

Tegoroczna edycja festiwalu Guitar Masters wzbogacona została o międzynarodowy konkurs gitary klasycznej i fingerstyle. Przesłuchania konkursowe oraz gala podsumowująca będą otwarte dla publiczności.
 
PAŹDZIERNIK 2016

23-25.10.2016 (niedziela-wtorek, Sala Kameralna NFM, Wrocław) - przesłuchania w ramach II Etapu Konkursu gitary klasycznej. 40 uczestników, którzy zostali zakwalifikowani do drugiej Rundy, zaprezentują 20-25 minutowy recital, podczas którego usłyszymy dowolnie wybrane przez nich utwory oraz obowiązkową kompozycję Marka Pasiecznego PHOSPHENES: After S.L.Weiss powstałą specjalnie na konkurs Guitar Masters 2016.
 
Informacje o godzinach przesłuchań oraz biletach wkrótce.
 
26-27.10.2016 (środa-czwartek, Sala Czerwona NFM, Wroclaw) - przesłuchania finałowe Konkursu. W ostatecznym starciu finaliści zaprezentują się w 40-45 minutowym programie dowolnym.
 
28.10.2016 (piątek, Sala Główna NFM, Wroclaw) - Koncert Finałowy i ogłoszenie wyników Konkursu Guitar Masters 2016 w kategorii gitara klasyczna. Marco Tamayo wraz z NFM Filharmonią Wrocławską zagrają pod batutą Vladimira Fanshila. Więcej informacji w kasach NFM i bileterii online
 
LISTOPAD 2016

15.11.2016 (wtorek, Sala Czerwona NFM, Wrocław) - przesłuchania w ramach II Etapu Konkursu Guitar Masters 2016 w kategorii fingerstyle. 18 uczestników, którzy zostali zakwalifikowani do drugiej Rundy, zaprezentują 20-25 minutowy recital, podczas którego usłyszymy dowolnie wybrane przez nich utwory oraz obowiązkową kompozycję lub aranżację Tommy’ego Emmanuela.
 
Informacje o godzinach przesłuchań oraz biletach wkrótce.
 
16.11.2016 (środa) - Koncert Finałowy i ogłoszenie wyników konkursu Guitar Masters 2016 w kategorii fingerstyle oraz koncert Tommy Emmanuel & Friends.
Sala Audytoryjna Wrocławskiego Centrum Kongresowego , Wystawowa 1, Wrocław (Kompleks Hali Stulecia)
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję