Jesse Cook zagra drugi koncert w Bielsku!

Jesse Cook – niekwestionowana gwiazda world music, król rumba flamenca i mistrz gitary akustycznej ponownie zawita do Polski w maju 2023! Kanadyjczyk przyjedzie do Europy promować swój najnowszy krążek LIBRE!
Oprócz koncertu we wrocławskim NFM 14 maja, muzyk zaprezentuje się z zespołem również w pięknej sali Cavatina Hall w Bielsku-Białej!


JESSE COOK: LIBRE TOUR 2023
13.05.2023 | 19:00
Cavatina Hall, ul. Dworkowa 2, Bielsko-Biała

Bilety w cenach 189-249 zł można kupić na:
ticketmaster.pl

eBilet.pl

kupbilecik.pl

biletyna.pl

oraz u organizatora - Cavatina Hall
Wydarzenie na Facebooku

FACEBOOK projektu: 
https://www.facebook.com/JesseCookPL
Złota płyta i dziesięć platynowych. Pięć koncertowych DVD i płyty z koncertów na żywo. Pięć wystąpień specjalnych dla stacji PBS. Jedna nagroda Juno. Dziewięć nominacji. Jedna nagroda Gemini. Trzykrotna nagroda Canadian Smooth Jazz. Tysiące koncertów w dziesiątkach państw. Miliony wyświetleń na Youtube. Niezliczone grono fanów na całym świecie. To krótkie, acz niepełne podsumowanie niemal 30-letniej kariery muzycznej Jesse Cooka.
Jesse Cook, mimo iż nie gra typowego flamenco, został uznany przez magazyn Acoustic Guitar drugim, po Paco de Lucíi, najlepszym gitarzystą flamenco w 2009 r. W b.r. Dan Farrant na portalu Hello Music Theory usytuował Jesse’go w pierwszej 11-stce największych i najbardziej znanych gitarzystów flamenco świata, zaraz po Paco de Lucíi, Tomatito i Vicente Amigo. Muzyka Jesse Cooka to unikalna fuzja wielu gatunków, a sam artysta przyznaje, iż czerpie inspiracje z wielu źródeł, nie tylko z flamenco, ale i muzyki latynoamerykańskiej, hinduskiej czy arabskiej.
Występ Jesse Cooka to połączenie ogromnej energii i emocji z jego charyzmatyczną osobowością, poczuciem humoru, a także doskonałym warsztatem muzycznym.
Jesse Cook po raz pierwszy wystąpi w pięknej sali Cavatina Hall w Bielsku-Białej.


Organizator: Cavatina Hall
Kontakt dla mediów: Katarzyna Krzysztyniak, 793 355 877, kk@agencjaka.pl       
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję