Po dłuższej przerwie koncert duetu Krzysztof Pełech & Robert Horna ponownie we Wrocławiu!
1 lipca zagrają w Imparcie, na scenie w podwórku.


Pełech & Horna Duo to kombinacja oryginalnych aranżacji w stylu samby, bossa-nowy, tanga oraz improwizowanych smooth-jazzowych klimatów. To bogactwo pięknych melodii, harmonii i rytmu. W programie zespołu znajdują się między innymi znane kompozycje Pata Metheny’ego, Ralpha Townera, Keitha Jarretta, Astora Piazzolli, Stanleya Myersa, Isaaca Albeniza, Francisco Tarregi, a także oryginalne aranżacje utworów Celso Machado i Azizy Mustafy Zadeh.

 
Pełech & Horna Duo
1.07.2021, godz. 19:00
Impart, ul. Mazowiecka 17, Wrocław
Bilety w cenie 30 normalny i 25 ulgowy dostępne: Strefa Kultury Wrocław

Wydarzenie na Facebooku: Facebook.com

-------------------------------------------------------------------

Krzysztof Pełech to wybitny wrocławski muzyk, trzykrotnie wybrany najlepszym polskim gitarzystą klasycznym przez magazyn „Gitara i Bas”. Jest Dyrektorem Artystycznym Międzynarodowego Konkursu Gitarowego i Festiwalu Guitar Masters oraz Letniego Kursu Gitary w Krzyżowej/ Guitar Masters Camp.  Artysta wykonuje około 60 koncertów rocznie i ma na swoim koncie 16 albumów. Do tej pory współpracował z czołowymi polskimi orkiestrami, a także z Berlińską Orkiestrą Festiwalową; często jest też zapraszany do współpracy z wybitnymi kompozytorami i gitarzystami, takimi jak: Jorge Morel, Jorge Cardoso, Joscho Stephan czy Tommy Emmanuel. Pełech  koncertował niemal we wszystkich krajach europejskich, w USA, Brazylii, Południowej Afryce, a także w Egipcie, Singapurze, Indonezji, Malezji, Argentynie i Chile.

Robert Horna jest laureatem wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów gitarowych.  Aktywnie koncertuje w Polsce, Szwajcarii, Rumunii, Mołdawii, Niemczech, Belgii, Holandii oraz w Ameryce Południowej. Gości z recitalami na wielu prestiżowych festiwalach muzycznych w Polsce i za granicą, podczas których regularnie jest zapraszany do prowadzenia lekcji mistrzowskich. Robert Horna jest artystą wszechstronnym – występuje w zespołach kameralnych, na koncertach z towarzyszeniem orkiestr i w ramach solowych recitali. Gitarzysta jest również autorem trzech solowych płyt wydanych nakładem CD Accord Music Edition. 

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję