Piotr Restecki rusza w trasę

Piotr Restecki rusza w trasę z materiałem z najnowszej płyty HOME! Jak zwykle można spodziewać się prawdziwego one-man show, bowiem na scenie skumulują się energia, emocje, talent kompozytorski i instrumentalny, a wszystko owiane dreszczem poszukiwań coraz to nowych środków wyrazu. Zapraszamy na wieczór pełen muzycznych uniesień i niespodzianek.


PIOTR RESTECKI

Home Tour

 

*27.04.2023 | 19:30

SDK Kopernik, ul. Koziorożca 14, Legnica

Bilety: przedsprzedaż 30 PLN, w dniu koncertu 40 PLN dostępne w SDK Kopernik lub online:

biletyna.pl

kupbilecik.pl

ticketmaster.pl 

Link do wydarzenia

 

*28.04.2023 | 20:00

Klub A’propos, ul. Wieniawskiego 82, Wałbrzych

Bilety: przedsprzedaż 30 PLN, w dniu koncertu 40 PLN dostępne w Klubie A’propos lub online:

biletyna.pl 

kupbilecik.pl 

ticketmaster.pl 

Link do wydarzenia

 

*29.04.2023 | 19:30

Dom Klahra, ul. Rynek 1, Lądek-Zdrój

Bilety: przedsprzedaż 30 PLN, w dniu koncertu 40 PLN dostępne w Kawiarni Dom Klahra lub online:

kupbilecik.pl 

Link do wydarzenia 

 

*01.05.2023 | 14:00-15:00

FINGERSTYLE BATTLE – występ z uczniami w ramach Gitarowego Rekordu Świata, ul. Kuźnicza, Wrocław

wstęp wolnyPiotr Restecki to muzyk totalny, którego trudno zakwalifikować do jakiegokolwiek nurtu. Jak sam twierdzi, „wciąż poszukuje nowej przestrzeni w muzyce”, w czym pomagają mu technologiczne zabawki, nowe instrumenty perkusyjne, czy użycie własnego głosu. Nieskończona wyobraźnia i chęć poruszenia publiczności sprawiają, że każdy koncert jest inny i pełen emocji. Publiczność nie pozostaje temu obojętna i entuzjastycznie odbiera twórczość artysty, pozostając niejednokrotnie z jego muzyką na zawsze.
 Piotr Restecki rozpoczął swoją przygodę z muzyką od gitary klasycznej jako samouk. Kiedy jednak (przypadkiem) przejechał samochodem swój instrument, postanowił zacząć grać inaczej. W ten sposób „przesiadł się” na akustyka i wkrótce stał się mistrzem fingerstyle (spektakularnej techniki gry na gitarze polegającej na wydobyciu z jednego instrumentu efektu, jak gdyby grało kilku muzyków). Restek grywa na scenach polskich i międzynarodowych m.in. z takimi artystami, jak Tommy Emmanuel, Jesse Cook, Preston Reed czy Jon Gomm, prowadzi warsztaty fingerstyle i lekcje gitary, nagrywa dla radia i telewizji. W ostatnich kilku latach twórczości Piotr jawi się jako multiinstrumentalista i wokalista, nadal myśląc o swoich występach w kategorii sztuki solowej.
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję