PROGRAM FESTIWALU - 2016

Gala Konkursu Guitar Masters 2016

Preston Reed, Martin Taylor, Piotr Restecki i zespół Que Passa

16.11.2016
19:00
Wrocławskie Centrum Kongresowe
ul. Wystawowa 1, Wroclaw
Bilety: 170 zł, 140 zł, 110 zł, 80 zł

Gala wieńcząca festiwal i konkurs Guitar Masters 2016 będzie niesamowitym wydarzeniem angażującym najlepszych gitarzystów na świecie.

Listopadowy wieczór rozpocznie Preston Reed. Zaprezentuje swój niepowtarzalny styl, który cechuje bogactwo efektów perkusyjnych. Dzięki temu jego muzyka brzmi jakby wykonywana była przez kilkuosobowy zespół gitarzystów i perkusistów.
Podczas dalszej części koncertu swoje ponadprzeciętne umiejętności zaprezentują laureaci konkursu w kategorii Fingerstyle, którzy w przeddzień Gali spotkają się na przesłuchaniach na żywo w Narodowym Forum Muzyki. Zaraz po oficjalnym wręczeniu nagród odbędzie się występ każdego z laureatów.
Po 20 minutowej przerwie, koncert nabierze tempa. Na scenie pojawi się Martin Taylor. Znakomity szkocki muzyk, który w magiczny sposób łączy na scenie wachlarz emocji. Jego niezwykła wirtuozeria zabiera publiczność w niezapomnianą podróż po strunach gitary.
Magii scenicznej nie można odmówić również Piotrowi “Restkowi” Resteckiemu. Polski mistrz fingerstyle’u jako kolejny wystąpi się na scenie Wrocławskiego Centrum Kongresowego.
Zakończenie wieczoru to czas na gorącą muzykę świata, którą przywiezie ze sobą zespół Que Passa, w skład którego wchodzą: Jarosław Dzień (gitara akustyczna i flamenco, wokal), Marcin Hilarowicz (gitara akustyczna), Kuba Mietła (akordeon), Łukasz Adamczyk (gitara basowa), Mirosław Hady (cahon, instrumenty perkusyjne).Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję