Zostań wolontariuszem Guitar Masters 2016

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy absolutnie wyjątkowym muzycznym wydarzeniu. Zostań wolontariuszem Guitar Masters 2016 i współtwórz z nami największy konkurs gitarowy na świecie.

Jeśli chcesz wziąć udział w organizacji wielkiego wydarzenia muzycznego, współrealizować międzynarodowy projekt, poznać artystów i gwiazdy muzyki z całego świata, pracować z niezwykłymi ludźmi i rozwijać swoje pasje lub po prostu kochasz gitarę – wolontariat w Guitar Masters 2016 jest właśnie dla Ciebie.

Pomagając przy organizacji imprezy muzycznej tego formatu nie tylko zdobędziesz cenne doświadczenia i nowe umiejętności, przydatne w pracy zawodowej, ale również zobaczysz, jak powstają duże przedsięwzięcia kulturalne. Poznasz styl pracy w instytucjach kultury i odkryjesz własne zdolności. A przy tym będziesz się wspaniale bawić. Satysfakcja i rozwój gwarantowane!

W zamian za swoją pomoc wolontariusze Guitar Masters 2016 otrzymają wstęp na wszystkie wydarzenia organizowane przez Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe oraz zaświadczenia o odbytym wolontariacie.

Do głównych zadań wolontariuszy należeć będą: dystrybucja materiałów promocyjnych (ulotek i plakatów), pomoc organizacyjna przy koncertach (obsługa szatni, sprawdzanie biletów, wydawanie zaproszeń) i drobne prace biurowe. Ponadto, dzięki krótkiej rozmowie z kandydatami na wolontariuszy, zadania dodatkowe, jak opieka nad artystami, przygotowanie tekstów promocyjnych, kontakty z instytucjami czy tworzenie stron internetowych, będą przydzielane wedle indywidualnych zainteresować i uzdolnień.

Zgłoszenia i wszelkie zapytania prosimy kierować na adres zd@guitarmasters.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję