Jesse Cook ponownie w Polsce!

Jesse Cook – niekwestionowana gwiazda world music, król rumba flamenca i mistrz gitary akustycznej ponownie zawita do Polski w maju 2023! Kanadyjczyk przyjedzie do Europy promować swój najnowszy krążek LIBRE! Jesse zagra 2 koncerty w Polsce - w Bielsku 13 maja i we Wrocławiu - 14 maja.FACEBOOK projektu: https://www.facebook.com/JesseCookPL

JESSE COOK: LIBRE TOUR 2023
14.05.2023 | 17:00
Narodowe Forum Muzyki, pl. Wolności 1, Wrocław

Bilety w cenach 111/155/199 zł można zakupić

u organizatora: kk@agencjaka.pl

na Ticketmaster.pl
na Biletyna.pl

na KupBilecik.pl

w Narodowym Forum Muzyki
Złota płyta i dziesięć platynowych. Pięć koncertowych DVD i płyty z koncertów na żywo. Pięć wystąpień specjalnych dla stacji PBS. Jedna nagroda Juno. Dziewięć nominacji. Jedna nagroda Gemini. Trzykrotna nagroda Canadian Smooth Jazz. Tysiące koncertów w dziesiątkach państw. Miliony wyświetleń na Youtube. Niezliczone grono fanów na całym świecie. To krótkie, acz niepełne podsumowanie niemal 30-letniej kariery muzycznej Jesse Cooka.
Jesse Cook, mimo iż nie gra typowego flamenco, został uznany przez magazyn Acoustic Guitar drugim, po Paco de Lucíi, najlepszym gitarzystą flamenco w 2009 r. W b.r. Dan Farrant na portalu Hello Music Theory usytuował Jesse’go w pierwszej 11-stce największych i najbardziej znanych gitarzystów flamenco świata, zaraz po Paco de Lucíi, Tomatito i Vicente Amigo. Muzyka Jesse Cooka to unikalna fuzja wielu gatunków, a sam artysta przyznaje, iż czerpie inspiracje z wielu źródeł, nie tylko z flamenco, ale i muzyki latynoamerykańskiej, hinduskiej czy arabskiej.
Występ Jesse Cooka to połączenie ogromnej energii i emocji z jego charyzmatyczną osobowością, poczuciem humoru, a także doskonałym warsztatem muzycznym.

Organizator: KA-International Art Management
Kontakt dla mediów: Katarzyna Krzysztyniak, 793 355 877, kk@agencjaka.pl


Koncert pod patronatem medialnym:

       

     

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję