PIOTR RESTECKI: Mistyczne Wibracje

26.11.2022 | 19:00

Sala Witrażowa, ul. Purkyniego 1, Wrocław

Bilety: normalne 77 PLN, ulgowe 55 PLN dostępne na zamówienie mailowe (kk@agencjaka.pl) lub online: biletyna.plkupbilecik.pl, tobilet.pl 

Link do wydarzenia

 

Piotr Restecki powraca do Wrocławia z materiałem z najnowszej płyty HOME! Jak zwykle można spodziewać się prawdziwego one-man show, bowiem na scenie skumulują się energia, emocje, talent kompozytorski i instrumentalny, a wszystko owiane dreszczem poszukiwań coraz to nowych środków wyrazu. Zapraszamy na wieczór pełen muzycznych uniesień i niespodzianek.
 

Piotr Restecki to muzyk totalny, którego trudno zakwalifikować do jakiegokolwiek nurtu. Jak sam twierdzi, „wciąż poszukuje nowej przestrzeni w muzyce”, w czym pomagają mu technologiczne zabawki, nowe instrumenty perkusyjne, czy użycie własnego głosu. Nieskończona wyobraźnia i chęć poruszenia publiczności sprawiają, że każdy koncert jest inny i pełen emocji. Publiczność nie pozostaje temu obojętna i entuzjastycznie odbiera twórczość artysty, pozostając niejednokrotnie z jego muzyką na zawsze.

 

Piotr Restecki rozpoczął swoją przygodę z muzyką od gitary klasycznej jako samouk. Kiedy jednak (przypadkiem) przejechał samochodem swój instrument, postanowił zacząć grać inaczej. W ten sposób „przesiadł się” na akustyka i wkrótce stał się mistrzem fingerstyle (spektakularnej techniki gry na gitarze polegającej na wydobyciu z jednego instrumentu efektu, jak gdyby grało kilku muzyków). Restek grywa na scenach polskich i międzynarodowych m.in. z takimi artystami, jak Tommy Emmanuel, Preston Reed czy Jon Gomm, prowadzi warsztaty fingerstyle, nagrywa dla radia i telewizji. W ostatnich kilku latach twórczości Piotr jawi się jako multiinstrumentalista i wokalista, nadal myśląc o swoich występach w kategorii sztuki solowej. 

Organizatorzy: KA-International Art Management, Fandango PolskaSala Witrażowa

 

Kontakt dla mediów: Katarzyna Krzysztyniak, 793 355 877, kk@agencjaka.pl

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję