Wpisowe

Konkurs Gitara klasyczna


Każda osoba, chcąca wziąć udział w konkursie Guitar Masters 2016 musi dokonać opłaty wpisowej. W ciągu trzech dni od daty rejestracji potencjalny uczestnik otrzyma wiadomość e-mail, zawierającą link do strony płatności, poprzez którą będzie mógł uiścić opłatę wpisową. Od momentu otrzymania linka uczestnik musi dokonać wpłaty w ciągu 7 dni, jednak nie później niż do 31.07.2016, bo wtedy mija ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs. Opłata wpisowa wynosi 80 euro. Wpłat można dokonywać za pomocą kart kredytowych, debetowych oraz przez system PayPal. Wszystkie płatności są obsługiwane przez PayLane. W przypadku rezygnacji z konkursu, opłata wpisowa nie podlega zwrotowi.

Konkurs Fingerstyle

Każda osoba, chcąca wziąć udział w konkursie Guitar Masters 2016 musi dokonać opłaty wpisowej. W ciągu trzech dni od daty rejestracji potencjalny uczestnik otrzyma wiadomość e-mail, zawierającą link do strony płatności, poprzez którą będzie mógł uiścić opłatę wpisową. Od momentu otrzymania linka uczestnik musi dokonać wpłaty w ciągu 7 dni, jednak nie później niż do 31.07.2016, bo wtedy mija ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs. Opłata wpisowa wynosi 60 euro. Wpłat można dokonywać za pomocą kart kredytowych, debetowych oraz przez system PayPal. Wszystkie płatności są obsługiwane przez PayLane. W przypadku rezygnacji z konkursu, opłata wpisowa nie podlega zwrotowi.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję