Jesse Cook - trasa 2024!

Jesse Cook to kanadyjski gitarzysta, kompozytor i producent, który ma w Polsce sporą rzeszę fanów. Ten gitarowy mistrz i król rumby zagra 26 maja w warszawskiej Filharmonii Narodowej i 29 maja we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.FACEBOOK projektu: https://www.facebook.com/JesseCookPL

JESSE COOK: MISTRZ RUMBY
26.05.2024 | 19:00 | Filharmonia Narodowa | Warszawa
wydarzenie na FB
29.05.2024 | 19:00 | Narodowe Forum Muzyki | Wrocław
wydarzenie na FB

Bilety znajdziecie na 3-ch platformach:

Warszawa:
Ticketmaster
Biletyna
KupBilecik

Wrocław:
Ticketmaster
Biletyna
KupBilecik

Bilety kolekcjonerskie dostępne u organizatora: kk@agencjaka.pl
Złota płyta i dziesięć platynowych. Pięć koncertowych DVD i płyty z koncertów na żywo. Pięć wystąpień specjalnych dla stacji PBS. Jedna nagroda Juno. Dziewięć nominacji. Jedna nagroda Gemini. Trzykrotna nagroda Canadian Smooth Jazz. Tysiące koncertów w dziesiątkach państw. Miliony wyświetleń na Youtube. Niezliczone grono fanów na całym świecie. To krótkie, acz niepełne podsumowanie niemal 30-letniej kariery muzycznej Jesse Cooka.
Jesse Cook, mimo iż nie gra typowego flamenco, został uznany przez magazyn Acoustic Guitar drugim, po Paco de Lucíi, najlepszym gitarzystą flamenco w 2009 r. W b.r. Dan Farrant na portalu Hello Music Theory usytuował Jesse’go w pierwszej 11-stce największych i najbardziej znanych gitarzystów flamenco świata, zaraz po Paco de Lucíi, Tomatito i Vicente Amigo. Muzyka Jesse Cooka to unikalna fuzja wielu gatunków, a sam artysta przyznaje, iż czerpie inspiracje z wielu źródeł, nie tylko z flamenco, ale i muzyki latynoamerykańskiej, hinduskiej czy arabskiej.
Występ Jesse Cooka to połączenie ogromnej energii i emocji z jego charyzmatyczną osobowością, poczuciem humoru, a także doskonałym warsztatem muzycznym.

Organizator: KA-International Art Management
Kontakt dla mediów: Katarzyna Krzysztyniak, 793 355 877, kk@agencjaka.pl     

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję