ZOBACZ PRZESŁUCHANIA FINGERSTYLE


24 gitarzystów fingerstyle z całego świata wybranych m.in. przez Tommiego Emmanuela przyjedzie do Wrocławia, aby wziąć udział w przesłuchaniach finałowych pierwszej edycji konkursu Guitar Masters 2016. Otwarte dla publiczności przesłuchania odbędą się 15 listopada w Narodowym Forum Muzyki, oferującym jedne z najlepszych sal koncertowych w Europie.
Przesłuchania podzielone są na dwa bloki: poranny 9:00 - 15:00 oraz popołudniowy 16:00 - 22:00.
Bilety dostępne są w następujących wariantach: pojedynczy bilet na blok poranny lub popołudniowy (ulgowy 50 zł, normalny 70 zł) lub karnet całodniowy (80 zł ulgowy, 110 zł normalny).

Kup bilet

Uczestników Etapu II oceniać będzie międzynarodowe jury, składające się z wybitnych muzyków z Polski i zagranicy - Prestona Reeda*, Martina Taylora, Piotra Resteckiego i Krzysztofa Pełecha. Publiczność będzie miała okazję usłyszeć najróżniejsze rodzaje muzyki, od Bacha do Beatlesów, od Barriosa do Micheala Jacksona.

Zapraszamy serdecznie 15 listopada do Narodowego Forum Muzyki!

Wydarzenie Facebook: https://www.facebook.com/events/325861831129029/

*Niestety z powodu złego stanu zdrowia Tommy Emmanuel nie będzie w stanie osobiście zasiadać w Jury.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję