PIOTR "RESTEK" RESTECKI - ONE-MAN SHOW


PIOTR ‘RESTEK’ RESTECKI

One-man show

4.08.20 | 20.00

Scena Letnia w Starym Klasztorze
Purkyniego 1, Wrocław

bilety: 40 zł - przedsprzedaż, 45 zł - w dniu koncertu
wejściówki (studenci i uczniowie): 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu
wydarzenie na FB

Klub Stary Klasztor i agencja KA zapraszają 4 sierpnia na wokalno-gitarowy one-man show w wykonaniu prekursora polskiego fingerstyle’u – Piotra „Restka” Resteckiego.Bilety dostępne w serwisach:
https://staryklasztor.com.pl/bilety/
https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/piotr-restecki/
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/53232/Wrocław/Piotr+%22Restek%22+Restecki/
https://biletyna.pl/koncert/PIOTR-RESTEK-RESTECKI-gitara-fingerstyle
rezerwacje: bilety@o2.pl

Piotr Restek Restecki to charyzmatyczny i bezkompromisowy artysta wywodzący się z nurtu gitarowego, zafascynowany muzycznymi eksperymentami. Prekursor gitarowego nurtu indie instrumental, w którym łączy tradycyjny muzyczny kanon z awangardowym wykorzystaniem elektroniki, samplera, a także własnego głosu. Restecki czerpie z tradycji rhythm&blues’a, lirycznej ballady, jazzowego feelingu, latynoskiego szaleństwa, szamańskiego transu, konfrontując je z muzyczną wizją przyszłości spod znaku independent.Jego jednoosobowa „scena niezależna” to koncerty przepełnione inteligentnym humorem i ironią, które jego występom dodają uroku i pikanterii.

Bogaty dorobek fonograficzny artysty oraz liczne koncerty zagrane nie tylko w Polsce, ale i w Europie czy Chinach to najlepsza wizytówka Piotra Resteckiego. Występował między innymi ze światowej sławy artystami, takimi jak: Tommy Emmanuel, Preston Reed, Jon Gomm. Współpracował także z czołówką polskich wokalistów: Andrzejem „Piaskiem” Piasecznym, Piotrem Cugowskim, Krzysztofem „K.A.S.Ą.” Kasowskim.

Piotr „Restek” Restecki jako artysta łączy w sobie instrumentalną wirtuozerię, estetykę melodii, kompozytorskie ucho, charyzmę i odwagę muzycznego eksperymentowania. Czyni go to scenicznym indywiduum, które usłyszawszy raz – nie sposób zapomnieć.Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję